Ruzawi School

TEAM LISTS

GATEWAY CO-ED GALA   SATURDAY 2 NOVEMBER 2019   START: 0900
             
EVENT No AGE GROUP STROKE DISTANCE NAMES    
  Breaststroke          
1 U9 GIRLS Breast 25m Villa Gata    
2 U9 BOYS Breast 25m Ethan Blignaut    
3 U10 GIRLS Breast 25m Minerva Bunhu    
4 U10 BOYS Breast 25m Riley Ettlin    
5 U11 GIRLS Breast 25m Catandica Gata    
6 U11 BOYS Breast 25m Bradley Palmer    
7 U12 GIRLS Breast 50m Amelie Mtongwiza    
8 U12 BOYS Breast 50m Tyler Chapman    
9 U13 GIRLS Breast 50m Susie Worsfold    
10 U13 BOYS Breast 50m Munatsi Gutu    
             
  Backstroke          
11 U9 GIRLS Back 25m Villa Gata    
12 U9 BOYS Back 25m James Hosack    
13 U10 GIRLS Back 25m Izabella Southon    
14 U10 BOYS Back 25m Jack Hamp-Adams    
15 U11 GIRLS Back 25m Amy Barry    
16 U11 BOYS Back 25m William McKinlay    
17 U12 GIRLS Back 50m Colette Arnold    
18 U12 BOYS Back 50m Tyler Chapman    
19 U13 GIRLS Back 50m Susie Worsfold    
20 U13 BOYS Back 50m Munatsi Gutu    
             
  MEDLEY RELAY          
21 U9 Girls 4x25m  Ba Isabella Charters Fly Tassia Kaschula  
    Br Villa Gata Fr Ruva Munyawarara  
22 U9 Boys 4x25m Ba Benjamin Landon Fly Muku Mukonoweshuro  
    Br James Hosack Fr Ethan Blignaut  
23 U10 Girls 4x25m Ba Blaise Fouche Fly Izabella Southon  
    Br Minerva Bunhu Fr Katie Charters  
24 U10 Boys 4x25m Ba Jack Hamp-Adams Fly Tinashe Kashaya  
    Br Riley Ettlin Fr Matthew Williams  
25 U11 Girls 4x25m Ba Amy Barry Fly Rachelle Preston  
    Br Catandica Gata Fr Scarlett Van Zyl  
26 U11 Boys 4x25m Ba Bradley Palmer Fly William McKinlay  
    Br Josh Chadwick Fr Angus Moyes  
27 U12 Girls 4x50m Ba Kara Exton Fly Emma Hamp-Adams  
    Br Amelie Mtongwiza Fr Colette Arnold  
28 U12 Boys 4x50m Ba Tyler Chapman Fly Michael Blignaut  
    Br Tapiwa Muzariri Fr Kian Blignaut  
29 U13 Girls 4x50m Ba Naderrah Dzinotyiweyi Fly Susie Worsfold  
    Br Nyasha Bvute Fr Mazvita Chingwena  
30 U13 Boys 4x50m Ba Jeff Exton Fly Munatsi Gutu  
    Br Munashe Jakanani Fr Ross Stewart  
             
             
             
  Butterfly          
31 U9 GIRLS Fly 25m Tassia Kaschula    
32 U9 BOYS Fly 25m Ethan Blignaut    
33 U10 GIRLS Fly 25m Minerva Bunhu    
34 U10 BOYS Fly 25m Riley Ettlin    
35 U11 GIRLS Fly 25m Rachelle Preston    
36 U11 BOYS Fly 25m William McKinlay    
37 U12 GIRLS Fly 25m Colette Arnold    
38 U12 BOYS Fly 25m Tyler Chapman    
39 U13 GIRLS Fly 50m Susie Worsfold    
40 U13 BOYS Fly 50m Munatsi Gutu    
             
  Freestyle          
41 U9 GIRLS Free 25m Villa Gata    
42 U9 BOYS Free 25m Ethan Blignaut    
43 U10 GIRLS Free 50m Izabella Southon    
44 U10 BOYS Free 50m Riley Ettlin    
45 U11 GIRLS Free 50m Rachelle Preston    
46 U11 BOYS Free 50m Bradley Palmer    
47 U12 GIRLS Free 50m Colette Arnold    
48 U12 BOYS Free 50m Kian Blignaut    
49 U13 GIRLS Free 50m Mazvita Chingwena    
50 U13 BOYS Free 50m Munatsi Gutu    
             
  FREESTYLE RELAY        
51 U9 Girls 4x25m 1 Tassia Kaschula 3 Isabella Charters  
    2 Ruva Munyawarara 4 Villa Gata  
52 U9 Boys 4x25m 1 James Hosack 3 Muku Mukonoweshuro  
    2 Benjamin Landon 4 Ethan Blignaut  
53 U10 Girls 4x50m 1 Minerva Bunhu 3 Blaise Fouche  
    2 Katie Charters 4 Izabella Southon  
54 U10 Boys 4x50m 1 Matthew Williams 3 Tinashe Kashaya  
    2 Jack Hamp-Adams 4 Riley Ettlin  
55 U11 Girls 4x50m 1 Amy Barry 3 Scarlett Van Zyl  
    2 Catandica Gata 4 Rachelle Preston  
56 U11 Boys 4x50m 1 William McKinlay 3 Angus Moyes  
    2 Josh Chadwick 4 Bradley Palmer  
57 U12 Girls 4x50m 1 Kara Exton 3 Emma Hamp-Adams  
    2 Amelie Mtongwiza 4 Colette Arnold  
58 U12 Boys 4x50m 1 Tyler Chapman 3 Tapiwa Muzariri  
    2 Michael Blignaut 4 Kian Blignaut  
59 U13 Girls 4x50m 1 Susie Worsfold 3 Zemirah De Souza  
    2 Naderrah Dzinotyiweyi 4 Mazvita Chingwena  
60 U13 Boys 4x50m 1 Ross Stewart 3 Munashe Jakanani  
    2 Jeff Exton 4 Munatsi Gutu  
  Roll Up Relay          
             
61 10x25m 1 Kian Blignaut 6 Villa Gata  
    2 Colette Arnold 7 Izabella Southon  
    3 Susie Worsfold 8 Riley Ettlin  
    4 Ethan Blignaut 9 Bradley Palmer  
    5 Rachelle Preston 10 Munatsi Gutu  
             
             
             
             

Telephone

+263 65 23 24104/5
+263 778 283 840

Email

General:       admin@ruzawi.com
Registration: marketing@ruzawi.com 
ATS LOGO FOR BUSINESS CARDS